328/28
Orbea. Elcykel med Bosch PerformanceLine CX motor. Oplader medfølger. Mål fra centrum af din racercykels krank til sadelrøret 47,5 cm.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Stand
Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.Hjul punkteret? Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
”Wild” dækkene er 29×2.6
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||